Hakkımızda
Uluova İnşaat

ULUOVA İnşaat ve Mak. San. Ltd. Şti. 1984 yılında Ankara’da kurulmuştur. Firmamız kuruluşundan bu yana Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğüne Gölet, Sulama, Taşkın Koruma; Karayolları Genel Müdürlüğüne Yol, Köprü ve Sanat Yapıları; Makine Kimya Endüstrisi (MKE) Genel Müdürlüğüne, sanayi tesisi; TEKEL Genel Müdürlüğüne hizmet binaları; ETİ Holding A.Ş.ye Dekapaj; Türkiye Elektrik Kurumu (TEAŞ-TEDAŞ) Termik Santraline Tünel, Yol, Kül barajı; İl Özel İdarelerine Gölet, Yol; Ankara Büyükşehir Belediyesine çeşitli yağmur suyu ve atık su kolektörleri, İstanbul Büyükşehir belediyesine Ortaköy vadisi düzenlenmesi işi kapsamında bina inşaatları, kolektörler , fore kazık imalatları projelerini başarı ile tamamlamıştır.

Firmamız Kuruluşundan günümüze kadar ; tüm taahhütlerini, çoğu kez zamanından önce, işveren kurumlarla tam bir uyum içinde bitirmiş; kaliteden asla ödün vermeyen felsefesiyle kamu ve özel sektörün haklı takdirlerini kazanmıştır.

Prensibimiz

Yüklendiğimiz işleri işveren kuruluşların kriterlerine, ilgili şartnameler ve standartların gereksinmelerine uygun çalışarak, iş planlarında gösterilen faaliyetleri öngörülen sürede yürüterek, yüksek verimlilik ve karlılık içerisinde bitirmektir.

Misyonumuz

Şirketimizin köklü ve güvenilir firma imajını sürdürebilmektir. Bu amaçla vazgeçemeyeceğimiz önceliğimiz kalitedir.

Vizyonumuz
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmaktır. ULUOVA ailesinin en kıymetli hazinesi olan çalışanlarının takım halinde çalışma ruhu, birbirlerine olan sevgi ve saygısı sayesinde ULUOVA üstün başarılara imza atacak ve bugüne kadar göstermiş olduğu yüksek performans grafiğini yine aynı trendle geleceğe de taşıyacaktır.

Mevcut ve güçlenen iş makinesi parkı, tecrübeli ve eğitilmiş personeli, teknolojik yeniliklere açık dinamik yapısı ile büyümekte olan uluslararası standartlarda bir inşaat firmasıdır. ULUOVA, aynı zamanda, değişik uzmanlık alanlarında hizmet veren 4 şirketin oluşturduğu SÖZ GRUBU’nun ana şirketidir.